Bize Ulaşın: 0 850 302 36 31

BT Bilgisayar olarak sizlere en kısa sürede en hızlı servisi ve çözümü sunmaktayız. Firmamız, gün içerisindeki yazıcı problemlerini en hızlı şekilde çözerek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.Teknik Servisimizde tamiri, bakımı ve parça değişimi yapılmış olan makinelere yapılan işleme göre 3 ay ile 1 yıl arası garanti verilmektedir.

Firma olarak yazıcılar konusundaki başlıca hizmetlerimiz şunlardır:

Yazıcı cihazları için teknik servis, orjinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkanları sunmaktayız.

Marka bağımsız olarak her marka yazıcı cihazınız için kaliteli, en hesaplı ve kesin çözümler sunmaktayız.

Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün içerisinde cevap vererek, kullandığınız yazıcı cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız.

Daimi olarak çalıştığımız birçok kamu kuruluşu ve özel şirketin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz.

Her Marka Ve Model Yeni Yazıcı Satışı ve Kurulumu

ÖNEMLİ

"Tüm renkli ve siyah beyaz laser yazıcıların belli aralıklarla periyodik bakım hizmetine ihtiyacı vardır. Özellikle dolum toner kullanıyorsanız, çalışma ortamınız tozlu ise, bulunduğunuz ortamda sigara içiliyorsa, yağ,toz vb. dış etmenlere maruz kalıyorsa yazıcınızda problemler ortaya çıkabilir. Yazıcınızda silik basma, çıkışlarınızda lekeler oluşuyorsa, yazıcınızdan normal olmayan sesler geliyorsa vakit geçirmeden bakım yaptırınız. Bakım yaptırarak yazıcılarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle multifunction (çok fonksiyonlu) yazıcılar dış etmenlerden daha çok etkilenir. fotokopi çekerken silik baskı, gönderdiğiniz fakslarda silik baskı ve okunabilirliğin düşüklüğü gibi sonuçlar bakım yapılmayan yazıcılarda en çok görülen problemlerdir."

SATIŞ ve BAKIMINI YAPTIĞIMIZ BAŞLICA YAZICI MARKALARI